appartement te koop Rio Real, Costa Del Sol Occidental

€ 555.000

  •  te koop appartement Rio Real Costa Del Sol Occidental 11 / 2
  •  te koop appartement Rio Real Costa Del Sol Occidental 22 / 2
 te koop appartement Rio Real Costa Del Sol Occidental 2

Klik op de foto's om deze te vergroten

Slaapkamers 2
Badkamers 2
Type Appartement
Oppervlakte m² 85 m2
Prijs € 555.000
Locatie Rio Real ( Málaga)
Objektnummer 6163414
Referentie 0100809

Over dit pand

Dit spectaculaire wooncomplex in Marbella biedt een moderne en exclusieve levensstijl in een privéomgeving. Met 57 woningen, waaronder 1-, 2- en 3-slaapkamerappartementen, evenals grond- en penthouses met ruime terrassen en geïntegreerde jacuzzi's, onderscheidt dit project zich door zijn lichte interieurs, hoogwaardige afwerking en onberispelijke lay-out. Met de nadruk op privacy, comfort en rust is het complex ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar een toevluchtsoord aan de Costa del Sol. Bovendien hebben bewoners de mogelijkheid om hun huis te personaliseren met een verscheidenheid aan upgrades.

BUITENRUIMTES

Het exterieurontwerp van het complex weerspiegelt een moderne en functionele architectuur, met ruime terrassen die een natuurlijk verlengstuk vormen van de binnenruimtes. De penthouses en appartementen op de begane grond hebben jacuzzi's die geïntegreerd zijn in hun terrassen, wat de perfecte plek biedt om te ontspannen en te genieten van het mediterrane klimaat. De gemeenschappelijke ruimtes worden omringd door goed onderhouden tuinen, waardoor een rustige en natuurlijke omgeving ontstaat. Het gemeenschappelijke buitenzwembad nodigt uit tot verkoeling in de zon, terwijl het verwarmde binnenzwembad het hele jaar door een uitnodigende ruimte biedt.

BINNENRUIMTES

Het interieur van de woningen is ontworpen om het natuurlijke licht te maximaliseren en een gastvrije en elegante sfeer te creëren. Met een open lay-out vloeit elk appartement harmonieus over van de keuken naar de woonkamer, waardoor een functionele en esthetische ruimte ontstaat. Hoogwaardige afwerkingen en geselecteerde materialen zorgen voor een duurzame en verfijnde omgeving. De tweepersoonsslaapkamers bieden comfort en privacy, terwijl de badkamers zijn uitgerust met de nieuwste voorzieningen. Dankzij de mogelijkheid om de kamers te personaliseren kunnen bewoners hun huis aanpassen aan hun smaak en behoeften.

GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES

Het complex heeft verschillende gemeenschappelijke ruimten die ontworpen zijn om de levenskwaliteit van de bewoners te verbeteren. Hiertoe behoren een verwarmd buiten- en binnenzwembad, een volledig uitgeruste fitnessruimte en een sociale club met een bar voor vergaderingen en evenementen. De coworkingruimte is ideaal voor wie op zoek is naar een professionele ruimte thuis, terwijl de aangelegde tuingebieden een serene omgeving bieden voor ontspanning. Gelegen op slechts 5 km van Marbella en met uitstekende verbindingen via de snelweg, biedt dit complex de perfecte combinatie van luxe, gemak en toegankelijkheid.

Energieverbruik

≤ 55A
XXX
55 - 75B
75 - 100C
100 - 150D
150 - 225E
225 - 300F
> 300G

Gasuitstoot

≤ 10A
XXX
10 - 16B
16 - 25C
25 - 35D
35 - 55E
55 - 70F
> 70G

Over de verkoper

Makelaar Realty-plus
AdresCalle Santo Domingo De Silos 40002 Segovia Spanje
Rating ★ ★ ★ ★
🏘️ Bekijk de huizen van Realty-plus

Vraag Realty-plus

Reference: 0100809
Objektnummer: 6163414

Vul je naam in.
Vul je Email in.

Typ de tekens in de afbeelding hierboven in.

Omgeving

De kaartlocatie is slechts een indicatie. Neem contact op met de verkoper voor de exacte locatie.