penthouse te koop La Serreta, Alacantí

€ 265.000

  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 11 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 22 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 33 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 44 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 55 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 66 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 77 / 8
  •  te koop penthouse La Serreta Alacantí 88 / 8
 te koop penthouse La Serreta Alacantí 2
 te koop penthouse La Serreta Alacantí 3

Klik op de foto's om deze te vergroten

Slaapkamers 2
Badkamers 2
Type Penthouse
Oppervlakte m² 63 m2
Prijs € 265.000
Locatie La Serreta ( Alicante)
Objektnummer 6257647
Referentie WAR-BJ

Over dit pand

Appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers, waarvan de masterbedroom voorzien is van een badkamer en suite. Het appartement heeft een leuk uitzicht en is gelegen tegenover een klein parkje van de gemeente. U zoekt iets met veel buitenruimte, terras en een tuin ? Dan is dit uw kans !

Vanuit de woonkamer of elke slaapkamers loopt u gelijkvloers het grote, terras/balkon van 17m2 op met 6 traptreden naar beneden komt u in uw eigen tuin van 32m2 ! Omdat het appartement op een hoek is gelegen, is uw eigen tuin in een L vorm rondom uw appartement rekt zich uit over de gehele breedte en zijkant van het appartement. Ideaal voor degenen die het leuk vinden wat meer groen en buitenruimte willen of hun eigen sinasappels willen kweken.

De slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten en hebben een schuifpui die direct toegang geeft tot het grote terras. Ook is er een aparte wasruimte voor de wasmachine, droger, boiler.  Uiteraard is het appartement voorzien van elektrische rolluiken en een fijne keuken met A-merk apparatuur.

Op loopafstand vindt u enkele van die typische Spaanse barretjes waar u van lekkere tapas kunt genieten, voor een lage prijs. De warme bakker en supermarkt zijn op loopafstand.  De locatie is in een van de beste gebieden van Benijofar waar het hele jaar iets te doen is en ligt nabij uitvalswegen. U bent zo bij de golfbaan, het strand of Torrevieja.  De gemeente Benijofar beschikt tevens over een groot open luchtzwembad, tennis en paddelbanen waar u als eigenaar gebruik van kunt maken. Het appartement is ook zeer geschikt voor permanente bewoning in een land waar de zon bijna altijd schijnt en de winters mild zijn.

Energieverbruik

≤ 55A
XXX
55 - 75B
75 - 100C
100 - 150D
150 - 225E
225 - 300F
> 300G

Gasuitstoot

≤ 10A
XXX
10 - 16B
16 - 25C
25 - 35D
35 - 55E
55 - 70F
> 70G

Over de verkoper

Makelaar Albi Juris Realty
Adres Elche Spanje
Rating ★ ★ ★
🏘️ Bekijk de huizen van Albi Juris Realty

Vraag Albi Juris Realty

Reference: WAR-BJ
Objektnummer: 6257647

Vul je naam in.
Vul je Email in.

Typ de tekens in de afbeelding hierboven in.

Omgeving

De kaartlocatie is slechts een indicatie. Neem contact op met de verkoper voor de exacte locatie.