Over dit pand
Huis te koop in de stad Rales, in de gemeente Villaviciosa.
Het huis heeft 64 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over twee verdiepingen van 24 vierkante meter en een vide van 15 vierkante meter.
Op de eerste verdieping is de eetkamer en keuken en een badkamer. Op de tweede verdieping, volledig open, is er de woonkamer met een grote slaapbank en de derde verdieping is de ruimte voor de slaapkamer.
Het huis is erg mooi en is volledig gerenoveerd om een goede energie-efficiëntie te bereiken. Het heeft een kolenkachel die het hele huis verwarmt. Zowel het dak, geïsoleerd met ecologische materialen, als de dubbele beglazing zorgen voor een perfecte isolatie.
Het is tot in detail gemaakt.
De woning heeft een perceel van 15 vierkante meter dat aan de achterzijde kan worden gebouwd, wat de mogelijkheid biedt tot uitbreiding of als buitengazebo.
Nabij het huis is er een bouwkavel van 300 vierkante meter voor een moestuin.
Het heeft ook een houten schuur voor het opbergen van gereedschap of tuingereedschap.
Het heeft een prachtig uitzicht op de Ría de Villaviciosa en ligt op 40 minuten rijden van de belangrijkste steden van Asturië (Oviedo en Gijón), evenals prachtige stranden en wandelpaden.