Over dit pand
Stenen huis gelegen in het mooie en rustige stadje Sant Mori, in het hart van de Empordà.
Het huis bestaat uit een hoofdgebouw uit 1800, in 2020 volledig gerenoveerd en daarmee aangepast aan onze tijd; Praktisch, efficiënt en met karakter.
Opgemerkt moet worden dat zowel het huis als de tuin op het zuiden zijn georiënteerd, omdat alle kamers en slaapkamers zeer licht zijn en het mogelijk maakt om het hele jaar door van de grote tuin te genieten dankzij de blootstelling aan de zon en de bescherming tegen de noordenwind (Tramuntana).
Het huis is verdeeld over drie verdiepingen. Op de begane grond vinden we de tuin, verbonden met de keuken-eetkamer, bijkamers en een werkplaats-garage.
Op de eerste verdieping vinden we twee ruime slaapkamers, elk met een eigen badkamer, en toegang tot het grote terras, met spectaculair uitzicht.
Op de tweede verdieping vinden we de laatste twee slaapkamers, ruim, met onafhankelijke badkamers en een prachtig uitzicht.
Sant Mori ligt op de grens tussen de Alt en de Baix Empordà en is prachtig zowel vanwege de stedenbouw als de prachtige omgeving; velden en bossen, ideaal om te wandelen en buitensporten. Het is een kleine, zeer rustige en gunstig gelegen stad, met de stranden op 15 minuten afstand. Figueres, Banyoles en Girona (centrum) op 20-25min.
Functionele tuin, met automatische irrigatie, automatische verlichting en pre-installatie voor een zwembad.
De woning is gelegen in het centrum van de stad, op een perceel van 541m2 en is als volgt verdeeld; begane grond 95m2 bruikbaar, eerste verdieping 80m2 bruikbaar, tweede verdieping 80m2 bruikbaar, garage-werkplaats 60m2, terras 75m2, tuin 370m2.
De woning heeft momenteel een vergunning als landelijk hotel (woning + bedrijf).