villa te koop Campanet, Raiguer
€ 365.000
1 / 26
2 / 26
3 / 26
4 / 26
5 / 26
6 / 26
7 / 26
8 / 26
9 / 26
10 / 26
11 / 26
12 / 26
13 / 26
14 / 26
15 / 26
16 / 26
17 / 26
18 / 26
19 / 26
20 / 26
21 / 26
22 / 26
23 / 26
24 / 26
25 / 26
26 / 26


Klik op de foto's om deze te vergroten
Slaapkamers | 3 |
Badkamers | 3 |
Type | Villa |
Oppervlakte m² | 159 m2 |
Perceel m² | 131 m2 |
Prijs | € 365.000 |
Locatie | Campanet ( Mallorca) |
Objektnummer | 5181624 |
Over dit pand
Particulier verkoopt een prachtig gerenoveerd honderdjarig huis in het historische centrum van Campanet.Stad gelegen in de Sierra de Tramuntana, aan de voet van de Inca-snelweg, 25 minuten van Palma of slechts 20 minuten van de prachtige stranden van Alcúdia of Muro.
De stad heeft nabijheidsdiensten zoals een apotheek, een postkantoor, twee supermarkten, basis- en middelbare scholen en een busverbinding met Inca.
Beroemd om zijn grotten in Campanet, het is ook toegankelijk voor fietsen, wandelen, bezoeken aan cultureel erfgoed of gewoon genieten van een traditionele "pa amb oli" op de Plaza Mayor, op slechts 250 meter van het huis.
Het hoekhuis is aangepast aan het huidige comfort zonder de essentie van een traditioneel Mallorcaans huis te verliezen.
Het bestaat uit 159m2 verdeeld over 2 verdiepingen en een prachtige 60m2 "corral" met parkeerplaats, een zeer interessant feit in het centrum van deze stad.
Vanaf de straat komen we via enkele oude tweevleugelige deuren met houten poorten op een kleine typische stenen overloop, die op zijn beurt toegang geeft tot een tweede houten deur met climalit-glas dat het huis thermisch en akoestisch isoleert.Eenmaal binnen, een grote woon-eetkamer met typische keramische vloeren, stenen muren, smeedijzeren open haard en plafonds met houten balken, enkele jaren geleden gerenoveerd, die de gehele benedenverdieping beslaat.In het middengedeelte van het huis vinden we een mooie en ruime verdeler, die kan worden gebruikt als werkruimte, van waaruit de comfortabele trap begint die toegang geeft tot de bovenverdieping.Er is ook een klein gratis toilet dat gebruikmaakt van de ruimte onder de trap.Deze verdeler wordt begrensd door twee prachtige zandstenen bogen.Op weg naar de tuin of "corral" vinden we een moderne keuken die een paar maanden geleden volledig is uitgerust en gerenoveerd.Via een dubbele PVC-deur met dubbel veiligheidsglas hebben we toegang tot de patio met een veranda van 13m2 die voorbereid is om een ingebouwde barbecue te installeren, een eigen bron met een drukpomp en een garagedeur met automatische opening om de auto te kunnen parkeren.
De trap leidt ons naar de bovenverdieping waar we 2 driepersoonskamers vinden met mezzanines in industriële stijl die extra ruimte bieden en 1 eenpersoonskamer met een ingebouwde kledingkast.We vinden ook twee badkamers met een douchebak, waarvan een gloednieuw en twee dakramen die voor natuurlijk licht zorgen op de gehele 1e verdieping.Deze verdieping heeft hoge plafonds en betonnen balken.
Het is een woning vol details zoals olieverwarming door radiatoren door het hele huis, pre-installatie van airconditioning, vernieuwde elektrische installatie aangepast aan de huidige regelgeving, aluminium buitenschrijnwerk (mallorquinas) en PVC-omkastingen met dubbel glas en koudebrug (vernieuwd 6 maanden geleden) Massief houten deuren met handgrepen in vintage-stijl, onlangs geïnstalleerde smeedijzeren reling...eindeloze verbeteringen die het uniek maken.
Het wordt ongemeubileerd verkocht, hoewel er de mogelijkheid is om het meubilair te verwerven.
"Onthoud alstublieft onroerend goed".
Energieverbruik
≤ 55A
|
XXX |
55 - 75B
|
|
75 - 100C
|
|
100 - 150D
|
|
150 - 225E
|
|
225 - 300F
|
|
> 300G
|
Gasuitstoot
≤ 10A
|
XXX |
10 - 16B
|
|
16 - 25C
|
|
25 - 35D
|
|
35 - 55E
|
|
55 - 70F
|
|
> 70G
|
Over de verkoper
Naam | Esther Higuero Benitez |
Adres | 07003 Palma de Mallorca Spanje |
Talen | Engels, Spaans |
Omgeving
De kaartlocatie is slechts een indicatie. Neem contact op met de verkoper voor de exacte locatie.