villa te koop Lascuarre, Ribagorza (La)

€ 1.300.000

  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 11 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 22 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 33 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 44 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 55 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 66 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 77 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 88 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 99 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 1010 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 1111 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 1212 / 13
  •  te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 1313 / 13
 te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 2
 te koop villa Lascuarre Ribagorza (La) 3

Klik op de foto's om deze te vergroten

Slaapkamers 6
Badkamers 8
Type Villa
Oppervlakte m² 1150 m2
Perceel m² 27000 m2
Prijs € 1.300.000
Locatie Lascuarre ( Huesca)
Objektnummer 5527880

Over dit pand

Huis met perceel gelegen in de gemeente Lascuarre, in de regio Ribagorza in de Pyreneeën van Huesca, ongeveer 15 km van Graus,

Het bebouwde oppervlakte van het huis is ongeveer 1153 m². Volgens het kadaster.

Het gebouw is verdeeld over de BEGANE GROND, grotendeels open plan, met een geboogde gevel en een grote open ruimte, geschikt voor meerdere doeleinden zoals het opslaan van auto's, overdekte sportruimte, feestzaal, banketten, etc. Op deze lagere verdieping bevinden zich verschillende opslagruimtes of afhankelijkheden zoals opslagruimtes, voorraadkast, stookruimte, badkamer, werkplaats, etc.

Op de EERSTE VERDIEPING omvat het gemarkeerde gebied de woonkamers, open haard, ruime keuken, terrassen, voorraadkamers, ondersteunende ruimtes, 3 badkamers en 2 slaapkamers.

Op de TWEEDE VERDIEPING, bereikbaar via een indrukwekkende dubbele trap met smeedijzeren leuning, bevinden zich de overige slaapkamers, badkamers, terrassen, etc.

In totaal heeft het huis 6 grote kamers die gebruikt kunnen worden als slaapkamers en 8 badkamers.

De belangrijkste oriëntatie van het huis is naar het zuiden, dus het heeft de hele dag natuurlijk licht.

Het huis bevindt zich op een omheind perceel van ongeveer 27.135 m² volgens het kadaster met goede toegangswegen. Er is een kleine rivier naast het huis met een bevaarbare vijver. Het huis is toegankelijk via een ingang met een rustieke stenen vloer met talrijke stenen muren, omringd door tuinen en bomen. Het heeft ook een zwembad, een kas en een gebied bedoeld voor een moestuin.

Het huis is zeer zonnig, omgeven door vegetatie en dicht bij steden zoals Graus, Capella, Roda de Isabena, evenals skigebieden zoals Cerler in de Benasque-vallei of in de Catalaanse Pyreneeën in resorts zoals Baqueira, Boi Taull (Aran-vallei).

Energieverbruik

≤ 55A
XXX
55 - 75B
75 - 100C
100 - 150D
150 - 225E
225 - 300F
> 300G

Gasuitstoot

≤ 10A
XXX
10 - 16B
16 - 25C
25 - 35D
35 - 55E
55 - 70F
> 70G

Over de verkoper

Naamadrian sariego
Talen Engels, Spaans

Vraag de particuliere verkoper

Objektnummer: 5527880

Vul je naam in.
Vul je Email in.

Typ de tekens in de afbeelding hierboven in.

Omgeving

De kaartlocatie is slechts een indicatie. Neem contact op met de verkoper voor de exacte locatie.